شرکت خدمات بیمه ای صنام پوشش

Slide backgroundqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subway

qode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subway
Slide background

isurance company

SANAM POUSHESH

qode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subway
Slide background

Insurance Your Life

EXPRESS YOURSELF

qode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subway
Slide backgroundqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subwayqode interactive subway
بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

بيمه آتش‌سوزي، تأمين خسارت و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است كه بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزي به اموال بيمه گذار وارد مي‌شود.

بیمه های مهندسی

بیمه های مهندسی

اين بيمه كليه‌ افراد ذي‌نفع‌ در ط‌رح‌هاي زير بنايي‌ ، عمراني‌ و صنعتي اعم‌ از صاحبكار، پيمانكار، مهندسين‌ مشاور، را در صورت‌ بروز حوادث‌ تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه اشخاص

بیمه اشخاص

انسان‌ از آغاز پيدايش‌ جوامع‌ انساني‌، در جستجوي‌ غريزي‌ به‌ دنبال‌ تأمين نيازهاي‌ جسمي‌، اقتصادي‌، اجتماعي‌ وسياسي‌ بوده‌ است‌.

بیمه های اتومبیل

بیمه های اتومبیل

بطور كلي گروه بيمه اتومبيل جبران كننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي به اتومبيل مورد بيمه، سرنشينان آن و اشخاص ثالث مي‌باشد.

آسودگی خاطر، ارمغان صنام پوشش برای شما

 • بیمه باربری

  بیمه باربری

  انواع بیمه های باربری

  ادامه...
 • سایر بیمه ها

  سایر بیمه ها

  شامل انواع بیمه های مسئولیت

  ادامه...
 • پیگیری پرونده ها

  پیگیری پرونده ها

  پیگیری پرونده ها توسط کد ملی شخص

  ادامه...
صنام پوشش امنیت خیال شما را بیمه ی آسایش خواهد کرد …
custom_graphic_02

طرح جامع زندگی

بيمه جامع زندگي جديدترين و جامع ترين بیمه

ادامه مطلب ...
238546845

بیمه زندگی مان

بیمه زنگی مان حافظ بنیان خانواده شما

ادامه مطلب ...
custom_graphic_01

پیگیری پرونده درمانی

پیگیری پرونده درمانی توسط کد ملی

ادامه مطلب ...
چرا خدمات صنام پوشش را انتخاب کنیم ؟
?attachment_id=1028
سرعت در صدور بیمه نامه

این منشور به منظور اشاعه و اعتلای فرهنگ اسلامی و ارزش های انسانی و سازمانی تدوین گردیده و ما کارکنان
شرکت خدمات بیمه ای صنام پوشش به عنوان خدمتگزاران مردم شریف تمام تلاش و همت خود را برای رعایت اصول و مفاد منشور زیر به کار خواهیم بست.
وقت شناسی، نظم و انضباط در امور، پوشش مناسب و آراستگی ظاهری در محیط کار که از دستورات اکید دین مبین اسلام است را سرلوحه خود قرار خواهیم داد.
سعی خواهیم نمود با ایجاد فضای همدلی بین همکاران، محیطی پر نشاط برای انجام امور مردم فراهم نماییم.
دانش خود را در زمینه فعالیتهای سازمان به روز نگه داشته و آنها را با توانمندی و ابتکار خود در انجام فعالیتها به کار می گیریم.
رعایت ادب، خوشرویی و آمادگی برای ارائه اطلاعات و توضیحات کافی و مؤثر به مردم و بیمه شدگان را از وظایف اصلی خود می دانیم.

مشاوره های تخصصی

 روحیه انتقاد پذیری داشته و انتقادهای سازنده دیگران را به عنوان فرصتی برای اصلاح و بهبود خود و فعالیتهایمان می دانیم.
ارائه خدمات با کیفیت و مؤثر به بیمه شده و تأمین کنندگان خدمت بر پایه عدالت و انصاف و بدون تبعیض (قومی، جنسیتی، خویشاوندی و …) را وظیفه خود می دانیم.
از مظاهر فساد اداری نظیر توصیه، سفارش، تبعیض و … پرهیز نموده و سعی جدی در سالم سازی محیط اداری خواهیم نمود.
با نشان دادن علاقمندی و عشق به خدمت و تلاش مستمر و پویا در جلب رضایت مندی کلیه ذینفعان اقدام خواهیم نمود.
اطلاع رسانی مناسب و روزآمد به بیمه شدگان و تأمین کنندگان خدمت در مورد قوانین و مقررات و ضوابط کاری را سرلوحه وظایف خود قرار خواهیم داد.

منشور اخلاقی کارکنان

در راستای استیفای حقوق تأمین کنندگان خدمت اعم از عدالت در همکاری، رسیدگی به هنگام و دقیق اسناد و پرداخت به موقع مطالبات آنان گام بر می داریم.
رازداری و عدم افشاء اسناد و اطلاعات محرمانه اعم از مستندات سازمانی و محتویات پرونده های پزشکی بیمه شدگان از وظایف قطعی و مسلم ماست و تمام مساعی خود را در حفظ اسرار مردم و سازمان معمول خواهیم نمود.
با بهره گیری از نقطه نظرات مفید و سازنده بیمه شدگان و سایر ذینفعان در  بهبود و اصلاح فرآیندها در راستای ارتقای سازمان تلاش می نمائیم.
سعی می نماییم تا فرهنگ مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع به یک ارزش حاکم در سازمان تبدیل شود.

[/vc_row]